Užsisakant „eDriver4u“ PREMIUM paslaugą, kelionės pradžioje yra rodoma preliminari kelionės kaina. Užsakymo metu nurodžius tikslų paėmimo adresą ir kelionės tikslo tikslų adresą, sistema apskaičiuos preliminarią kelionės kainą prieš užsakant kelionę. Preliminari kelionės kaina gali pasikeisti dėl pasikeitusio kelionės maršruto, eismo ir oro sąlygų. Premium
(Volvo S90)

Minimali kelionės kaina - 8.00 EUR (su PVM);

Įsėdimo kaina - 0.75 EUR (su PVM);

1km kaina -  0.78 EUR (su PVM);

1 min. kaina - 0.25 EUR (su PVM);

Vaikiška kėdutė - 5.00 EUR (su PVM);

Vardinis keleivio pasitikimas oro uostuose - 10.00 EUR (su PVM).


* Automobiliui atvykus, pradedamas skaičiuoti laukimo mokestis - 0.25 ct/EUR. Jei keleivio laukimas, paėmimas įmanomas tik mokamoje stovėjimo aikštelėje, stovėjimo išlaidos pridedamos prie bendros kelionės kainos. Jei kelionės metu yra važiuojama mokamais keliais, mokestis už mokamus kelius pridedamas prie bendros kelionės kainos.

** Vairuotojas vienašališkai turi teisę atsisakyti suteikti užsakytą paslaugą, jei keleivis agresyvus, elgiasi neadekvačiai, yra apsvaigęs ir kitais čia nenurodytais atvejais dėl kurių gali atsirasti grėsmė vairuotojui arba gali būti padaryta materialinė žala automobiliui. 

*** Jei dėl kliento kaltės buvo padaryta materialinė žala automobiliui, tai klientas įsipareigoja atlyginti padarytus nuostolius. 

„eDriver4u“ – komfortas, saugumas, profesionalumas, dėmesys kiekvienam keleiviui.

 .